KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11755586
nr 1175 5586
Göte Halvarsson
(f. 1927), Sverige
Akvarell, Trana, signerad, 32x19
Göte Halvarsson, svensk bildkonstnär född 1927.
måndag 16 april 2018
kl 18:57:43